096 333 92 29
ntnet.provider@gmail.com

Оплата і доставка

Замовляючи доставку товару сторонніми кур’єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) – під час отримання обов’язково перевіряйте наявність усього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.

У разі пошкодження товару або неповної комплектації замовлення – необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а так само скласти акт (претензію). У разі якщо ця ситуація відбудеться – обов’язково повідомте нам про те, що трапилося, за тел.: (044) 537–02–22, (044) 503–80–80

Через напружену ситуацію в східному регіоні тимчасово припинено доставку товарів у м. Донецьк та м. Луганськ.
Водночас сильно обмежена й затримується доставка на Луганщині й Донбасі.

Пневматична зброя, зброя під патрон Флобера й аксесуари до неї, а також ножі, мультитули, туристичні газові балони й картриджі на цей момент не доставляються до Донецької та Луганської областей.

Продавець гарантує упаковки замовленого товару, яке забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Способи доставки

  • «Нова пошта».  Доставка у відділення «Нова пошта». За допомогою доставки «Нова пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України. При покупці товарів інших продавців послуга післяплати оплачується окремо від доставки.
  • «Міст Експрес».  Доставка кур’єром додому Термін доставки: 3-5 днів
  • Укрпошта.  Доставка у понад 11 000 відділень до 29 000 населених пунктів України

Способи оплати

  • Готівкова. Оплата готівкою під час отримання товару
  • Visa і MasterCard. Оплата замовлення онлайн банківською карткою Visa і MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.
  • Безготівковими. Оплата по безналичному расчету производится в кассе отделения любого банка или с расчетного счета Вашей фирмы. При выборе безналичного способа оплаты доставка заказа возможна после поступления средств на наш расчетный счет
0